Ověřeno zákazníky

Recenze našich zákazníků potvrzují, že se snažíme vždy o jejich maximální spokojenost.  Bohužel nikdo není dokonalý a tak se i u nás může občas vyskytnout nějaký ten zádrhel. Na druhou stranu se jej vždy snažíme vyřešit k maximální spokojenosti našeho zákazníka.


Recenze spokojených zákazníků si můžete prohlédnout na různých portálech:


Heureka.cz

 

 


Ověřeno zákazníky


Na internetu dnes existují možnosti anonymně hodnotit obchody - je to skvělý prostor pro pošpinění konkurencí a pro sebechválu ze strany e-shopu, bohužel informační hodnota je velmi malá. Proto "Ověřeno zákazníky" se ptá opravdu jen uživatelů, kteří v e-shopu nakoupili. 10 dní po provedení nákupu jim pošle cílený dotazník, který mají možnost vyplnit. Každému zákazníkovi je dotazník zaslán pouze jednou v rámci 30 dnů. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu e-shopu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.


Glami.cz


GLAMI TOP


„OVĚŘENÝ E-SHOP“


Nejčastějšími důvody proč lidé nekupují módu online, jsou neznámí prodejci a pochybnosti o velikosti, nebo kvalitě produktu. GLAMI TOP umožňuje zákazníkům sdílet své zkušenosti s nákupem produktů a pomáhá tak ostatním nakupovat s větší důvěrou.


Firmy.cz
a Zbozi.cz


HS-SPORT.cz - Kilpi store a Regatta shop na Firmy.cz

 

Porovnejte ceny i hodnocení.


Oblíbený český porovnávač Zbozi.cz, který je propojený na firemní záznamy Firmy.cz poskytuje jednoduchý přehled o firmách.
Kontaktní údaje, recenze, fotografie a další informace.Google Moje firma


Google moje firma

 


Svět vyhledává na Googlu.


Relevantní informace o prodejně, aktuální otevírací doba, kontaktní údaje i recenze našich zákazníků. Tento portál hodnotí spíše naše kamenné prodejny než e-shop.

 

V případě, že máte nějaký problém týkající se zboží nebo objednávky, tak nás neváhejte konktatovat:

info@hs-sport.cz nebo +420 499 940 000

ihned se pokusíme dát vše co nejrychleji do pořádku.

 

Děkujeme Vám za přízeň a těšíme se, že se k nám opět s důvěrou obrátíte při výběru nové módy.

 

 

Proč HS-SPORT?
Zákazníků doporučuje reálné recenze našich zákazníků
Doprava zdarma při nákupu nad 999 Kč
Expedice do 24h široký výběr skladem

  

Akce

GLAMI
Glami