Soutěž o zájezd

 

ZIMNÍ SOUTĚŽ

Nakupujte KILPI a vyhrajte jeden ze 3 pobytů v dovolenkovém regionu Pyhrn-Priel v Rakousku!

 

soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL

Kam letos na perfektní lyžovačku?

Představte si lyžařské oblasti s jistotou sněhu, ohromující horské scenérie, skvělé nabídky pro volný čas a vydatné pochoutky pro labužníky. To vše najdete v relaxačním regionu Pyhrn-Priel kde vás budou hýčkat partneři „TOP of“, profesionálové v rozmanitosti lyžování, v rámci bezkonkurenční krátkodobé dovolené. TOP dovolenkový region Pyhrn-Priel!

V naši zimní soutěži na Vás čekají lyžařské pobyty právě do rokouského regionu Pyhrn-Priel .

Soutěž pro Vás pořádá KILPI ve spolupráci s Pyhrn-Priel Tourismus v období 15.10. - 15.11. 2017.

Za každý nákup oblečení značky KILPI v hodnotě nad 1000 Kč v ČR  / nad 40 € v SR /, v našich kamenných prodejnách KILPI stores v ČR a SR, nebo na některém z e-shopů, hrajete o lyžařskou dovolenou v rakouském dovolenkovém regionu Pyhrn-Priel.

Soutěž probíhá v období od 15.10. do 15.11. 2017, na území ČR a SR.

 

Výhry v soutěži:

3X zimní dovolená pro 2 osoby, na 4 dny / 3 noci v 3*** hotelu s polopenzí, včetně skipasů v regionu Pyhrn-Priel.

 

-----> PŘIHLASTE SE DO SOUTĚŽE ZDE <----- 

 

soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL soutěž o zimní lyžařskou dovolenou v rakouském regionu PYHRN-PRIEL

 

TOP of Pyhrn-Priel  - bezkonkurenční krátkodobá dovolená

 

2 TOP lyžařské oblasti, 1 skipas

Oblast zimních sportů Pyhrn-Priel střeží hory, dosahující nadmořské výšky přes 2000 metrů a vytvářející fantastické podmínky pro lyžaře a snowboardisty. Je rozdělena do dvou lyžařských oblastí, Hinterstoder a Wurzeralm, které poskytují zimním sportovcům přes 60 kilometrů sjezdových tratí a 21 lanovek a vleků. Zkušení borci krouží táhlé carvingové oblouky na strmých svazích závodní sjezdovky Hannese Trinkla v Hinterstoderu a lyžařský dorost se seznamuje hravou formou s pohybem na lyžích v dětském lyžařském areálu s názvem Sunny Kids Park na Wurzeralmu.

Všichni hosté oblasti zimních sportů Pyhrn-Priel s nadšením využívají komfortní lanovky všech typů, široké sjezdovky a svahy ve volném terénu. A že se nakonec všichni sejdou při veselém a družném après ski v některé z tradičních horských chat. Pro rodiny jsme připravili celou řadu atraktivních a cenově výhodných nabídek. Patří mezi ně také dětský skipas „Sněhulák“ v ceně 2,- eur za den, který mohou získat děti do 10 let za předpokladu, že si jeden z rodičů zakoupí skipas. Více na: www.hiwu.at

 

TOP lyžařská oblast Pyhrn-Priel

poskytuje svým hostům pocit neomezené svobody a současně bezpečného útočiště. Je obklopena ochrannou hradbou hor, které jsou součástí tří pohoří: Totes Gebirge, Haller Mauern a Sengsengebirge. V zimě se celá oblast proměňuje v malebnou zimní scenérii. A to je výzva pro všechny aktivní hosty – vzhůru do terénu za bílým opojením!

Ať už jste sportovně nebo spíše meditativně založení, zdatní borci na lyžích nebo milovníci toulek tichou zasněženou přírodou – u nás se můžete věnovat jakékoli „zimní“ činnosti.

TOP lyžařská oblast Pyhrn-Priel je atraktivní nejen svou sportovní nabídkou a překrásnou přírodou. Jsme si jistí, že u nás prožijete mnoho šťastných okamžiků v partnerských zařízeních projektu TOP of Pyhrn-Priel.

 

 

Další informace:

Turistický region Pyhrn-Priel

Hauptstrasse 28  | 4580 Windischgarsten

Tel.: +43 7562 5266 99  |  info@pyhrn-priel.net  | www.topof.at